Copper wire 0.3 mm, golden color (10m roll)
Code: 7104/158Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 0,3 mm |
|---|---|
| EAN: | 7104/158 |
| Colour: | golden |
| Quantiti: | 10 pcs |
| Color: | golden |
| Strength: | 0,3 mm |
| Material: | copper |
| Length: | 10 m/1 coil |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)