Copper wire 0.4 mm, color silver (coil approx. 15m)
Code: 7104/160Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 0,4 mm |
|---|---|
| EAN: | 7104/160 |
| Colour: | silver |
| Materiál: | měď |
| Quantiti: | 10 pcs |
| Color: | silver |
| Strength: | 0,4 mm |
| Material: | copper |
| Length: | 15 m/1 coil |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)