Miyuki DB-2034 luminous flamingo
Code: 11914/25Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | 11914/25 |
| Colour: | pink, orange |
| Úprava: | transparentní, lesk, neon |
| Barva: | oranžová, růžová |
| úprava: | neon |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)