Miyuki DB-2105 duracoat opaque dyed begie
Code: 15565/5Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | 15565/5 |
| Colour: | brown, beige |
| Barva: | hnědá/béžová |
| úprava: | duracoat |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)