Miyuki DB-2207 Czech coating crystal magic wine
Code: 15607/5Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | 15607/5 |
| Colour: | bordó |
| Úprava: | český potah |
| Barva: | bordó |
| úprava: | český potah |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)