Miyuki DB-2262 opaque picasso yellow
Code: 15610/5Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | 15610/5 |
| Colour: | yellow |
| Úprava: | picasso |
| Barva: | žlutá |
| úprava: | picasso |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)