Miyuki DB-356-1 opaque matte light mauve
Code: 15787/25 15787/5 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | Choose variant |
| Colour: | pink |
| Úprava: | neprůhledné, MAT |
| Barva: | růžová |
| úprava: | neprůhledné, MAT |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)