Miyuki DB-63 lined ab cobalt sapphire
Code: 14908/25 14908/5 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | Choose variant |
| Colour: | blue |
| Úprava: | AB |
| Barva: | modrá |
| úprava: | AB |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)