Miyuki QTL-471 opaque pearl white
Code: 16570/25Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI QUARTER TILA 5x1,2 mm |
|---|---|
| EAN: | 16570/25 |
| Colour: | white |
| Úprava: | lesk/AB |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 5 mm |
| Šířka: | 1,2 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
| úprava: | lesk, AB |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)