Miyuki QTL-593 ceylon light caramel
Code: 11536/25 11536/5 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI QUARTER TILA 5x1,2 mm |
|---|---|
| EAN: | Choose variant |
| Colour: | beige |
| Barva: | béžová |
| Délka: | 5 mm |
| Šířka: | 1,2 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)