Miyuki TL-1865 galvn luster gray
Code: 16099/5Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI TILA 5x5mm |
|---|---|
| EAN: | 16099/5 |
| Colour: | grey |
| Úprava: | neprůhledné, listr |
| Barva: | šedá |
| Úprava: | neprůhledné, listr |
| Délka: | 5 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)