Miyuki TL-457 metallic dark bronze
Code: 11575/5Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI TILA 5x5mm |
|---|---|
| EAN: | 11575/5 |
| Colour: | bronzová |
| Úprava: | neprůhledné, lesk |
| Barva: | bronzová |
| Úprava: | neprůhledné, lesk |
| Délka: | 5 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)