Miyuki TL-457b metallic iris dark raspberry
Code: 14728/25 14728/5 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI TILA 5x5mm |
|---|---|
| EAN: | Choose variant |
| Colour: | bronzová |
| Úprava: | pokov |
| Barva: | bronzová |
| Úprava: | pokovené |
| Délka: | 5 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)