Miyuki HTL-439 opaque luster chartreuse
Code: 13906/5Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKY HALF TILA 5x2,4mm |
|---|---|
| EAN: | 13906/5 |
| Colour: | green |
| Úprava: | lesk |
| Barva: | zelená |
| Úprava: | lesk |
| Délka: | 5 mm |
| Šířka: | 2,4 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)