Miyuki DB-2131 duracoat opaque dyed eucalyptus
Kód: 11977/25Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | 11977/25 |
| Barva: | modrá, zelená |
| Barva: | zelená/modrá |
| úprava: | duracoat |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)