Miyuki DB-1011 metallic iris dusty mauve gold
Code: 12976/25Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | 12976/25 |
| Colour: | grey |
| Úprava: | neprůhledné, lesk, metalická duhovka |
| Barva: | šedá |
| úprava: | metalická duhovka |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)