Miyuki DB-35 galvanized silver
Kód: 11665/5Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | MIYUKI Delica 11/0 |
|---|---|
| EAN: | 11665/5 |
| Barva: | stříbrná |
| Úprava: | galvanizováno |
| Barva: | stříbrná |
| úprava: | galvanizováno |
| Délka: | 1,6 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Tloušťka: | 1,3 mm |
| Dírka: | 0,8 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)