Broušené korálky, kulička 4mm, barva 50520
Kód: 97639Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4 mm |
|---|---|
| EAN: | 97639 |
| Barva: | zelená |
| Úprava: | broušené |
| Velikost: | 4 mm |
| Balení: | 1200 ks |
| Kód barev a úprav: | 50520 |
| Kód tvaru: | 15119001 |
| Barva: | green |
| Size: | 4 mm |
| Úprava: | broušené |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)