Broušené korálky, kulička 6mm, barva 00030/28701
Kód: 266Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 6 mm |
|---|---|
| EAN: | 266 |
| Barva: | krystal |
| Úprava: | broušené, AB |
| Velikost: | 6 mm |
| Balení: | 600 ks |
| Kód barev a úprav: | 00030/28701 |
| Kód tvaru: | 15119001 |
| Barva: | krystal |
| Velikost: | 6 mm |
| Úprava: | AB, broušené |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)