Mačkané korálky, kulička 8 mm, barva 02010/20221 COLOR FIX
Kód: 98268Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Syté barvy |
|---|---|
| EAN: | 98268 |
| Barva: | žlutá |
| Velikost: | 8 mm |
| Balení: | 300 ks |
| Kód barev a úprav: | 02010/20221 |
| Kód tvaru: | 11119001 |
| Barva: | žlutá |
| Velikost: | 8 mm |
| Dírka: | 1 mm |
| Úprava: | COLOR FIX |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)