Faceted glass beads, 4mm round shape, color 00030
Code: 285Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 4 mm |
|---|---|
| EAN: | 285 |
| Colour: | crystal |
| Velikost: | 4 mm |
| Quantiti: | 1200 pcs |
| Color code: | 00030 |
| Shape code: | 15119001 |
| Color: | crystal |
| Size: | 4 mm |
| Adjustment: | faceted |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)