Pressed and crackled glass beads, hearts 15×16 mm, color 00030/85500/34309
Code: 98369Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 15x16 mm |
|---|---|
| EAN: | 98369 |
| Colour: | violet |
| Tvar: | srdíčko |
| Velikost: | 15x16 mm |
| Quantiti: | 100 pcs |
| Color code: | 00030/85500/34306 |
| Color: | mint |
| Size: | 15x16 mm |
| Adjustment: | crackled, colored |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)