Pressed glass beads, 4 mm round shape, color 02010/MIX Gold Shine
Code: 98144Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 4 mm |
|---|---|
| EAN: | 98144 |
| Colour: | mix |
| Velikost: | 4 mm |
| Quantiti: | 1200 pcs |
| Color code: | 02010/MIX |
| Shape code: | 11119001 |
| Color: | MIX |
| Size: | 4 mm |
| Hole: | 1 mm |
| Adjustment: | GOLD SHINE |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)