Pressed glass beads, 5 mm round shape, color 02010/20210 COLOR FIX
Code: 98225Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 5 mm |
|---|---|
| EAN: | 98225 |
| Colour: | pink, violet |
| Velikost: | 5 mm |
| Quantiti: | 600 ks |
| Color code: | 02010/20210 |
| Shape code: | 11119001 |
| Color: | pink/violet |
| Size: | 5 mm |
| Hole: | 1 mm |
| Adjustment: | COLOR FIX |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)