Pressed glass beads, 6 mm round shape, color 02010/20203 COLOR FIX
Code: 98235Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 6 mm |
|---|---|
| EAN: | 98235 |
| Colour: | blue |
| Velikost: | 6 mm |
| Quantiti: | 600 ks |
| Color code: | 02010/20203 |
| Shape code: | 11119001 |
| Color: | blue |
| Size: | 6 mm |
| Hole: | 1 mm |
| Adjustment: | COLOR FIX |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)