Pressed glass beads, 6 mm round shape, color 02010/27485 Soft Pastels
Code: 98359Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 6 mm |
|---|---|
| EAN: | 98359 |
| Colour: | yellow |
| Velikost: | 6 mm |
| Quantiti: | 600 pcs |
| Color code: | 02010/27485 |
| Shape code: | 11119001 |
| Color: | yellow |
| Size: | 6 mm |
| Adjustment: | SOFT PASTELS |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)