Pressed glass beads, hearts 12 mm, color 02010/245013 Tutti Frutti
Code: 98380Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 12x12 mm |
|---|---|
| EAN: | 98380 |
| Colour: | turquoise |
| Velikost: | 12 mm |
| Quantiti: | 150 pcs |
| Color code: | 02010/245013 |
| Shape code: | 11179001 |
| Color: | turquoise |
| Size: | 12 mm |
| Hole: | 1 mm |
| Adjustment: | TUTTI FRUTTI |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)