Pressed glass beads, hearts 15x16 mm, color 00030/12603 Candy Color
Code: 98311Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 15x16 mm |
|---|---|
| EAN: | 98311 |
| Colour: | yellow, orange |
| Tvar: | srdíčko |
| Velikost: | 15x16 mm |
| Quantiti: | 100 pcs |
| Color code: | 00030/12603 |
| Shape code: | 11179001 |
| Color: | orange/yellow |
| Size: | 15x16 mm |
| Hole: | 1 mm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)