Broušené korálky, kulička 4mm, barva 00030/27000
Kód: 3632Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4 mm |
|---|---|
| EAN: | 3632 |
| Barva: | stříbrná |
| Velikost: | 4 mm |
| Balení: | 1200 ks |
| Kód barev a úprav: | 00030/27000 |
| Kód tvaru: | 15119001 |
| Barva: | stříbrná |
| Velikost: | 4 mm |
| Úprava: | broušené, pokov |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)