Mačkané a práskané korálky, srdíčka 15x16 mm, barva 00030/85500/34309
Kód: 98369Detailní popis produktu
Mačkané korálky české výroby.
- různé velikosti a tvary
- mnoho způsobů úprav
- vhodné k navlékání, výrobě šperků a dekorací
- výroba - vmáčknutím skleněné tyče do formy a současným propíchnutím jehlou vzniknou korálky různých tvarů s průvlakem. Následně dochází k povrchovým úpravám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 15x16 mm |
|---|---|
| EAN: | 98369 |
| Barva: | fialová |
| Tvar: | srdíčko |
| Velikost: | 15x16 mm |
| Balení: | 100 ks |
| Kód barev a úprav: | 00030/85500/34309 |
| Kód tvaru: | 11179001 |
| Barva: | mint |
| Velikost: | 15x16 mm |
| Úprava: | práskané, barvené |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)