Mačkané korálky, kulička 6 mm, barva 02010/27488 Soft Pastels
Kód: 98362Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 6 mm |
|---|---|
| EAN: | 98362 |
| Barva: | Růžová |
| Velikost: | 6 mm |
| Balení: | 600 ks |
| Kód barev a úprav: | 02010/27488 |
| Kód tvaru: | 11119001 |
| Barva: | růžová |
| Velikost: | 6 mm |
| Úprava: | SOFT PASTELS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)