Mačkané korálky, kulička 8 mm, barva 00030/12603 Candy Color
Kód: 98370Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Transparentní |
|---|---|
| EAN: | 98370 |
| Barva: | oranžová |
| Velikost: | 8 mm |
| Balení: | 300 ks |
| Kód barev a úprav: | 00030/12603 |
| Kód tvaru: | 11119001 |
| Barva: | oranžová |
| Velikost: | 8 mm |
| Dírka: | 1 mm |
| Úprava: | CANDY COLOR |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)