Mačkané korálky, kulička 8 mm, barva 00030/MIX Candy Color
Kód: 98373Detailní popis produktu
Mačkané korálky české výroby.
- různé velikosti a tvary
- mnoho způsobů úprav
- vhodné k navlékání, výrobě šperků a dekorací
- výroba - vmáčknutím skleněné tyče do formy a současným propíchnutím jehlou vzniknou korálky různých tvarů s průvlakem. Následně dochází k povrchovým úpravám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Transparentní |
|---|---|
| EAN: | 98373 |
| Barva: | mix |
| Velikost: | 8 mm |
| Balení: | 300 ks |
| Kód barev a úprav: | 00030/MIX |
| Kód tvaru: | 11119001 |
| Barva: | MIX |
| Velikost: | 8 mm |
| Dírka: | 1 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)