Mačkané korálky, srdíčka 12 mm, barva 02010/růžový mix Tutti Frutti
Kód: 98392Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 12x12 mm |
|---|---|
| EAN: | 98392 |
| Barva: | mix |
| Velikost: | 12 mm |
| Balení: | 150 ks |
| Kód barev a úprav: | 02010/růžový mix |
| Kód tvaru: | 11179001 |
| Barva: | mix růžový |
| Velikost: | 12 mm |
| Dírka: | 1 mm |
| Úprava: | TUTTI FRUTTI |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)