Mačkané korálky, srdíčka 15x16 mm, barva 00030/12603 Candy Color
Kód: 98311Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 15x16 mm |
|---|---|
| EAN: | 98311 |
| Barva: | žlutá, oranžová |
| Tvar: | srdíčko |
| Velikost: | 15x16 mm |
| Balení: | 100 ks |
| Kód barev a úprav: | 00030/12603 |
| Kód tvaru: | 11179001 |
| Barva: | oranžová/žlutá |
| Rozměry: | 15x16 mm |
| Dírka: | 1 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)