Mačkané korálky, srdíčka 15x16 mm, barva 00030/MIX Candy Color
Kód: 98318Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 15x16 mm |
|---|---|
| EAN: | 98318 |
| Barva: | mix |
| Tvar: | srdíčko |
| Velikost: | 15x16 mm |
| Balení: | 100 ks |
| Kód barev a úprav: | 00030/MIX |
| Kód tvaru: | 11179001 |
| Barva: | MIX |
| Rozměry: | 15x16 mm |
| Dírka: | 1 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)